خدمات جامع دیجیتال

 خدمات جدید و به صرفه آی تی پیکسل، به صاحبان کسب و کار و کسانی که به فکر افزایش درآمد و فروش و دیده شدن برند هستند. کمک میکند تا تجربه خوبی از ارائه خدمات خوب داشته باشند و به اهداف خود برسند. کیفیت به جای ما حرف میزند!

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی دقیق ایده شما

توضیحات بیشتر

طراحی سایت

یک سایت با ظاهر متفاوت و طبق آخرین ترند های طراحی، تیم آی تی پیکسل از ابتدای ایده شما تا تبدیل به یک سایت حرفه ای و اصولی، در کنار شماست تا علاوه بر طراحی سایت از خدمات رایگان هم بهره ببرید.

چکاب و عیب یابی

چکاب و عیب یابی

بررسی سایت و پیج

توضیحات بیشتر

چکاب کلی سایت و پیج

اگر نیاز دارید سایت یا پیج شما از نظر فنی، سئو و محتوایی، استراتژی دیده شدن و فروش، رقیبان یا سایر حوزه های کسب و کار بررسی و گزارش برای شما ارسال شود، میتوانید با ما در ارتباط باشید.

سئو و تولید محتوا

سئو و تولید محتوا

استراتژی دیده شدن

توضیحات بیشتر

افزایش رتبه در گوگل

برای اینکه سایت یا پیج شما در جستجو در صفحات اول گوگل باشد، باید طبق اصول پیش برید، تیم آی تی پیکسل طبق آخرین قواعد گوگل به شما کمک میکند تا رتبه صفحات سایت شما اصولی بهبود پیدا کند و باعث دیده شدن برند شما شود. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

پشتیبانی وردپرس

پشتیبانی وردپرس

امنیت و نگهداری

توضیحات بیشتر

پشتیبانی وردپرس

با توجه به فنی بودن و مدیریت در لحظه و نگهداری اصولی از اطلاعات مهم سایت، شاید برخی از مدیران دانش یا زمان پشتیبانی از سایت خود را ندارند، که براحتی میتوانند به تیم آی تی پیکسل اعتماد کنند و پشتیبانی را به ما بسپارند.

بازطراحی سایت

بازطراحی سایت

حال و هوای جدید سایت

توضیحات بیشتر

بازطراحی سایت

از طراحی فعلی سایت راضی نیستید، دوست دارید ظاهر کاربر پسند و اصولی و جذاب داشته باشد. آی تی پیکسل به شما کمک میکند تا ایده شما روی سایت شما پیاده شود.

افزایش سرعت

افزایش سرعت

بهبود کد و طراحی

توضیحات بیشتر

بهینه سازی سایت

سرعت سایت هم برای گوگل مهم است و هم برای کاربران، اگر سرعت سایت شما خوب نیست، و دوست دارید که از حداکثر پتانسیل منابع استفاده کنید، و یک سایت سبک داشته باشید، با ما در ارتباط باشید

مشاور فروش1401

مشاور فروش1401

جدیدترین استراتژی بازار

توضیحات بیشتر

افزایش فروش 1401

خدمات جدید آی تی پیکسل، با مشاوره افزایش فروش و انتخاب استراتژی مناسب برای بازاریابی و دیده شدن برند در سال 1401 با هزینه و زمان به صرفه تر، باعث رشد اصولی کسب و کار های بر بستر سایت و پیج میشود.

پکیج اقتصادی

پکیج اقتصادی

مشاوره+خدمات+پشتیبانی

توضیحات بیشتر

پکیج خدمات اقتصادی

با توجه به شرایطی که کسب و کار ها را با مشکل مواجه کرده است، تیم آی تی پیکسل قصد دارد با ارائه پکیج خدمات اقتصادی، به صاحبان کسب و کار کمک کند تا در راه اندازی و توسعه کسب و کار خود بهترین نتیجه را با حداقل هزینه و زمان بگیرند.

راه های ارتباطی

برای دریافت مشاوره رایگان و سفارش خدمات، میتوانید از طریق راه های ارتباطی معرفی شده، پیام خود را برای ما ارسال کنید تا در سریع ترین زمان ممکن پاسخگوی شما باشیم.